Metalické červené 7mm perly
Související produkty
Mramorová deska na temperování čokolády a vyvalování fondánu 40×30 cm BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení do 7 - 10 dnů
485 Kč
Silikonová forma Katy Sue - Jednorožčí uši, roh, řasy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
219 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Novinka
Cukrové zdobení na dort závodní auta 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové krystaly Frozen mix 90g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
877,78 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort medvídci 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Veselé Balónky 55g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
49 Kč
Měrná cena:
890,91 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort staveniště 25 g – PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
