Prachová barva - kovový efekt - měděný plamen Lustre: Copper Flame 3g - Rainbow Dust - vegan, bez E171
Související produkty
Zásnubní, valentýnské cukrové zdobebí na dorty, cupkaky - bez lepku, vegan
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
od 59 Kč
Detailní popis produktu
Rozzáříte cokoli s naší řadou lesků! Jsou barevně vysoce pigmentované, takže trochu uběhne. Naše lesky perfektně fungují s fondánovou polevou a marcipánem – jednoduše nanášejte štětcem. Listy lze použít přímo z květináče na suchý štětec nebo přidat do kakaového másla/alkoholu pro vytvoření barvy.
Mohou být také použity v karamelu a v nápojích, aniž by se rozpouštěly, což dává krásný třpytivý povrch.
K dispozici v různých barvách a povrchových úpravách, pro každou příležitost je tu něco.
Použijte za sucha štětcem, abyste naprášili lesk na vaše jedlé výtvory. Alternativně vytvořte nátěr bezpečný pro potraviny smícháním s alkoholem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prachové barvy – matné, metalické a perleťové |
|---|---|
| EAN: | 5060818820684 |
Kouzelné třpytky duhový třpyt Lilac Sapphire 3 g PME
Skladem
(3 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
Fuchsiový třpytivý cukr 85 g – BrandNewCake
Skladem
(5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
1,40 Kč / 1 g
PME Kouzelné třpytky Dreamy Unicorn - Jednorožec 3g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
159 Kč
Akce
Kouzelné třpytky Diamond Dust – jedlý diamantový prach 3 g PME
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
159 Kč
Kouzelné třpytky duhový třpyt Purple Amethyst - Fialový ametyst 3 g PME
Skladem
(3 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
Novinka
Třpytivý cukr modrý 85 g – BrandNewCake
Skladem
(3 balení)
119 Kč
Měrná cena:
1,40 Kč / 1 g
Kouzelné třpytky Magic Sparkles Modrý akvamarín 3 g – PME
Skladem
(5 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
