Prachová barva - kovový efekt - rubínová Lustre: Ruby Red 3g - Rainbow Dust - vegan, bez E171
Související produkty
Akce
Tip
Cukrové zdobení Duhová párty 🌈 Rainbow party mix
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
od 39 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Rozzáříte cokoli s naší řadou lesků! Jsou barevně vysoce pigmentované, takže trochu uběhne. Naše lesky perfektně fungují s fondánovou polevou a marcipánem – jednoduše nanášejte štětcem. Listy lze použít přímo z květináče na suchý štětec nebo přidat do kakaového másla/alkoholu pro vytvoření barvy.
Mohou být také použity v karamelu a v nápojích, aniž by se rozpouštěly, což dává krásný třpytivý povrch.
K dispozici v různých barvách a povrchových úpravách, pro každou příležitost je tu něco.
Použijte za sucha štětcem, abyste naprášili lesk na vaše jedlé výtvory. Alternativně vytvořte nátěr bezpečný pro potraviny smícháním s alkoholem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prachové barvy – matné, metalické a perleťové |
|---|---|
| EAN: | 5060818820875 |
Tip
Jedlé glitry Magic Sparkles Rose Quartz 3 g – tmavě růžová PME
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
PME Kouzelné třpytky Party Popper - Party mix 3g
Skladem
(5 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
PME Kouzelné třpytky Dreamy Unicorn - Jednorožec 3g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
159 Kč
Novinka
PME Kouzelné třpytky Gold - zlatá 3g
Skladem
(>5 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
Stříbrný třpytivý cukr 85 g – BrandNewCake
Skladem
(>5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
1,40 Kč / 1 g
Black Friday
Rainbow Dust Jedlé zlaté hvězdicové konfety 2,8 g – vegan, bez E171
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 balení)
155 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
