Zdobící sáčky L- 100 ks
Související produkty
Zrcadlová poleva na dort 900 g – Mirror Glaze FunCakes
Skladem
(2 balení)
289 Kč
Měrná cena:
321,11 Kč / 1 kg
Bílá cukrářská poleva Premium Xocofine 500 g
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
130 Kč / 1 kg
Poleva Topping s příchutí citronový koláč s pusinkou 300 g Patisdécor
Skladem
(>5 balení)
170 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 kg
Tmavé čokoládové pecičky na pečení termostabilní FunCakes (350 g)
Skladem
(3 balení)
217 Kč
Měrná cena:
723,33 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Novinka
Cukrové zdobení na dort staveniště 25 g – PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
159 Kč
–18 %
Vánoční mix de luxe 120 g – jedlý posyp Santa & Perníček
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
129 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Disco Cowgirl (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Exkluzivní fialový mix cukrového zdobení Violet Paradise
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
