Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420736770446
happysprinkles@happysprinkles.cz
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Kontakty
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Prodávané značky
Klub sladkých výhod
Cukrářské suroviny 🍰
Potahovací a modelovací hmoty na dorty
Potahovací hmoty (Fondant)
,
Modelovací hmoty
,
Marcipán na modelování a potahování
Čokoláda a modelovací čokoláda
Cukrářské směsi z kvalitních surovin – i bez lepku, veganské
Cukrářské směsi na krémy, pudinky a náplně
Ořechové, čokoládové a ovocné náplně
Ovocné pyré
Ganáž a čokoládové polevy na dorty (Drip)
Ochucovací pasty, aromata
Jedlá krajka na dort – Směsi v prášku i hotové gely pro luxusní zdobení
Cukrářské přísady – lepidla, Tylo, gely, želatina
Polevy & glazury
Isomalt
Toppingy
Pasty a hmoty na jedlé květiny
Rostlinné a živočišné šlehačky, mascarpone, oleje
Ořechy, kandované a sušené ovoce
Drip – čokoládové polevy na dorty
Kakao a horká čokoláda
Jedlé dekorace a figurky 🍭
Jedlé figurky a cukrové zápichy na dort – dortová dekorace
Cukrové dekorace
Čokoládové dekorace na dorty a cupcaky
Čokoládové křupavé koule
Marcipánové dekorace
Sušené jedlé květiny
Jedlý papír, vaflový papír, fondánový list
Jedlé diamanty
Pusinky, minipusinky a jiné
Marshmallow dekorace
Nejedlá dortová dekorace
Potravinářské barvy 🎨
Gelové barvy
Barvy na čokoládu
Přírodní barvy
Glitry a třpytky – jedlé
Prachové barvy
Jedlé barvy ve spreji na dorty
Jedlé fixy
Barvy sametové – velvet efekt
Barvy tekuté a barvy pro airbrush
Starter packy – sady potravinářských barev
Cukrové posypky a perličky 🧁
Cukrové zdobení – tvary
Cukrové tyčinky – jimmies
Tématické mixy sprinkles – mořské panny, Vánoce, Velikonoce, léto cukrové zdobení
Cukrové perličky a perly na dorty a cupcakes
Cukrový máček
Krabice, podložky, obalový materiál
Cukrářské košíčky
Plastové kelímky - Finger Food
Podložky pod dorty
Krabice na dorty, cupcaky, pralinky a jiné cukroví
Obaly na makronky, lízátka a vazací pásky
Cukrářské formy a vykrajovátka 🍪
Silikonové formy pro moderní pečení i mražení
Klasické formy na pečení a plechy
Formy na čokoládu a domácí pralinky
Vykrajovátka na cukroví, perníčky a fondant
Formy CHEFMADE
Formy na tartaletky a cukrářské ráfky
Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳
Modelovací a cukrářské pomůcky, tvorba jedlých květin
Práce s čokoládou a ostatní příslušenství
Zdobicí pytlíky, zdobicí špičky
Acetátové fólie
Teploměry na pečení a čokoládu
Ostatní pomůcky (stěrky, sítka, odměrky a další)
Stojany a točny na dorty a zákusky
Kvalitní mouky a příslušenství na pečení chleba, makronek i dezertů
Polotovary - makronky, tartaletky, eclairky, kornoutky
Cukry na cukrovou vatu
Čokotransfer fólie
Koření, směsi a sladidla – pro vaše pečení i dochucování
Dobroty z celého světa - jedlé dárky pro mlsouny
Bez lepku - Gluten free
Valentýn 💘💕
Vánoce/Vánoční pečení 🎄 🍪
Svatba 👰🤵
Nový rok 🎉🎆
Narozeniny ... 🎂
Baby shower - 👶🤰
Podzim & Halloween 🎃
Velikonoce 🐰🐣
Bytové doplňky - Chic Antique
Vánoční ozdoby
Moka Professional – Prémiové směsi na frappé, latté, limonády a ledovou tříšť
📚 Akademie Luciina pečení – aneb od křivých dortů k mistrovským cukrářským kouskům! 🧁✨
🎓 Cukrářská první pomoc (Záchranná stanice)
🚨 SOS: Sražený krém! Jak během minuty vrátit hrudkovité katastrofě sametovou hladkost
,
🚨 SOS: Dort v zajetí formy! Jak bezpečně vyndat korpus bez potrhání a nervů
,
🚑 Cukrářská první pomoc #3: Srazila se vám ganache? Nevyhazujte ji!
Hodnocení obchodu
Novinky ve světě pečení, recepty, postupy a co nás čeká
Příběh značek, které prodáváme
Jak správně barvit čokoládu? Velký průvodce rozdílem mezi barvou a kakaovým máslem
🎨 Velké srovnání gelových barev: proč profi barvy dávají smysl
🍫 Domácí Čokoládové Whoopie Pies 🍫
Whoopie Pies: sladký americký sen, který si zamilujete na první kousnutí 🍫✨
🍰 Dort s překvapením uvnitř
Jak potáhnout dort fondánem: Jednoduchý návod (nejen) pro mámy
Stroopwafel mánie: Jak využít legendární holandské vafličky ve vaší kuchyni?
Pečení bez hranic. Chuť bez kompromisů.
❤️ Valentýn: malá srdce, velké gesto
🎆 Novoroční popcakes s praskacím cukrem
🎄 Vánoční polena: sladká tradice, která provoní celý dům
🎉 Funfetti: Nejveselejší narozeninové dorty
Pečení s dětmi: Nejkrásnější nepořádek na světě
🥞 Nedělní snídaně se sirupy Lyle’s – sladké ráno plné vůně a pohody
LorAnn Super Strength aromata nemusí být jen na pečení
🎂 Nejlepší fondán na zdobení dortů?
Přihlášení
Více
Domů
/
Potravinářské barvy 🎨
/
Barvy na čokoládu
Barvy na čokoládu
, Strana 3
Nejprodávanější
Modrá olejová barva do čokolády Colour Drops 20 ml PME
Skladem
(4 balení)
6441
109 Kč
Cocol barva na čokoládu green - zelená Squires Kitchen
Skladem
(4 ks)
1085
89 Kč
Barevné kakaové máslo Cocol červené 18 g – Squires Kitchen
Skladem
(5 balení)
1081
119 Kč
Barva na čokoládu Cocol oranžová – kakaové máslo
Skladem
(5 balení)
1080
119 Kč
Cocol barva na čokoládu yellow - žlutá Squires Kitchen
Vyprodáno
1079
89 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
45
položek celkem
Výpis produktů
Olejová barva Colour Mill Yellow 20 ml
Skladem
(1 ks)
155 Kč
/ ks
Do košíku
5876
Novinka
Oranžová olejová barva do čokolády Colour Drops 20 ml PME
Skladem
(5 balení)
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,45 Kč / 1 ml
Do košíku
6439
Prachová barva bílá – Lake White (jezerně bílá) 25 g BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 balení)
155 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,20 Kč / 1 g
Do košíku
2523
Prachová barva na čokoládu a fondán Brand New Cake – Černá (Black) 25 g
Skladem
(2 balení)
192 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,68 Kč / 1 g
Do košíku
2520
Prachová barva na čokoládu a fondán Brand New Cake – Červená (Red) 25 g
Skladem
(2 ks)
222 Kč
/ ks
Do košíku
2522
Prachová barva na čokoládu a fondán Brand New Cake – Modrá (Lake Blue) 25 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 balení)
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,96 Kč / 1 g
Do košíku
2524
Prachová barva na čokoládu a fondán Brand New Cake – Žlutá (Yellow) 25 g
Skladem
(2 balení)
215 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,60 Kč / 1 g
Do košíku
2521
Prachová barva s leskem broskvová 3 g | Rainbow Dust
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,67 Kč / 1 g
Do košíku
6352
Novinka
Prachová barva s leskem citrónová (Lemon) | Rainbow Dust
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,67 Kč / 1 g
Do košíku
6334
Prachová barva s leskem nefritová zelená 3 g | Rainbow Dust
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,67 Kč / 1 g
Do košíku
6353
Novinka
Prachová barva s leskem perleťová (Pearl) | Rainbow Dust
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,67 Kč / 1 g
Do košíku
6342
Novinka
Prachová barva s leskem plážová zlatá (Gold Beach) | Rainbow Dust
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,67 Kč / 1 g
Do košíku
6341
Ovládací prvky výpisu
Načíst 9 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
45
položek celkem
Nahoru