Kelímek Kubito Martellato -210 ml s víčkem 100 ks
Související produkty
Dezertní kelímek Glass Bucket 210 ml 1 ks - Martellato
Skladem
(>5 ks)
8 Kč
Měrná cena:
8 Kč / 1 ks
Novinka
Dezertní kelímek Glass Bucket 210 ml 100ks - Martellato
Skladem
(1 balení)
749 Kč
Měrná cena:
7,49 Kč / 1 ks
Krabice na 6 cupcaky, muffiny s okénkem - 2 ks v balení
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Měrná cena:
49,50 Kč / 1 ks
Vysoká krabice na dort s oknem bílá 20 × 20 × 25 cm
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
65 Kč / 1 ks
Krabička na makronky Silikomart fuksiová pro 12 makronek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
45 Kč
Kelímek klasik kulatý - 90 ml Martellato 100ks
Skladem
(1 balení)
520 Kč
Měrná cena:
5,20 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Originální a moderní servírování pro vaše dezerty! ✨
Při přípravě dezertů hraje roli každý detail. Správná volba nádobí dokáže povýšit domácí i profesionální tvorbu na zcela novou úroveň, a proto jsou hranaté kelímky Kubito skvělou volbou pro každou příležitost.
Proč zvolit kelímky Kubito?
-
Skvělý vzhled: Geometrický tvar a průhledný materiál nechají vyniknout každou vrstvu krému, ovoce i jedinečnou texturu dezertu.
-
Praktičnost: Ideální pro cateringové akce, oslavy, svatby i reprezentativní vitrínu.
-
Italská kvalita: Vyrobeno renomovaným italským výrobcem Martellato s důrazem na špičkový design.

Kelímek na dezerty square 120ml 100 ks Martellato
Skladem
(>5 balení)
570 Kč
Měrná cena:
5,70 Kč / 1 ks
Kelímek klasik kulatý - 120 ml Martellato 100ks
Skladem
(2 balení)
555 Kč
Měrná cena:
5,55 Kč / 1 ks
Kulatá dortová podložka černý mramor 20 cm v. 1,2 cm
Skladem
(3 ks)
58 Kč
Měrná cena:
58 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
