Lyle's Butterscotch Syrup – Squeeze láhev 325 g
Související produkty
Italské Mascarpone 42 % tuku – gastro balení 2 kg
Doručení do 3 prac. dní
365 Kč
Měrná cena:
182,50 Kč / 1 kg
Poleva Topping s příchutí citronový koláč s pusinkou 300 g Patisdécor
Skladem
(>5 balení)
170 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 1 kg
Bezlepková směs na máslový krém Buttercream Gluten Free 400 g FunCakes
Skladem
(>5 balení)
98 Kč
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Novinka
Neslazená rostlinná šlehačka Millac Gold 1 l
Doručení do 3 prac. dní
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 1 l
Tmavé čokoládové pecičky na pečení termostabilní FunCakes (350 g)
Skladem
(3 balení)
217 Kč
Měrná cena:
723,33 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Specifikace:
-
Obsah: 454 g
-
Forma balení: squeeze láhev
Složení:
Partial Reverse Refinery Syrup, přírodní aroma
Nutriční hodnoty na 100 g:
-
Energie: 1319 kJ / 310 kcal
-
Tuky: 0 g
-
z toho nasycené: 0 g
-
Sacharidy: 77,5 g
-
z toho cukry: 77,5 g
-
Bílkoviny: 0,5 g
-
Vláknina: –
-
Sůl: 0,8 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toppingy |
|---|---|
| EAN: | 5010115900688 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
Cukrové zdobení na dort staveniště 25 g – PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Sladké třešně (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(3 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Luxusní zlaté cukrové zdobení na dorty, cupcaky 55g - bez lepku, vegan
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
1 436,36 Kč / 1 kg
Exkluzivní fialový mix cukrového zdobení Violet Paradise
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
