Růžová podložka pod dort kulatá Ø 20 cm (drum) – Patisdécor
Související produkty
Metalický sprej růžový – Pink (100 ml) pro perleťově růžový lesk FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
205 Kč
Sametový sprej na dorty růžový (Velvet Spray) 100 ml FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
205 Kč
Měrná cena:
2,05 Kč / 1 ml
Sametový sprej na dorty červený (Velvet Spray) 100 ml FunCakes
Skladem
(>5 balení)
205 Kč
Měrná cena:
2,05 Kč / 1 ml
Sametový sprej na dorty krémově bílý (Velvet Spray) 100 ml FunCakes
Skladem
(>5 balení)
205 Kč
Měrná cena:
2,05 Kč / 1 ml
Sametový sprej na dorty (Velvet Spray) tmavě hnědá 100 ml FunCakes
Skladem
(>5 balení)
205 Kč
Měrná cena:
2,05 Kč / 1 ml
Kelímek na dezerty square 120ml Martellato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
6 Kč
Podložky pod dort oboustranné zlaté/stříbrné 35 cm 1 ks – FunCakes
Skladem
(>5 balení)
23 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Dodejte svým dortům romantický a elegantní vzhled s růžovou podložkou pod dort Patisdécor (Cake Drum). Je navržena tak, aby poskytla maximální stabilitu i těm nejnáročnějším cukrářským výtvorům a zároveň krásně doplnila jejich prezentaci.
Na rozdíl od běžných dortových podložek je drum vyroben z extra pevné vícevrstvé lepenky o tloušťce 12 mm, která se neprohýbá ani pod těžšími dorty. Je ideální pro fondánové, patrové i slavnostní dorty a usnadňuje jejich bezpečné přenášení.
Jemná růžová barva se skvěle hodí pro narozeninové dorty, dětské oslavy, baby shower, křtiny, svatby i další slavnostní příležitosti. Při šetrném zacházení lze podložku použít opakovaně.
✨ Proč si ji zamilujete?
- 💗 Elegantní růžové provedení
- 🎂 Extra pevná konstrukce (12 mm)
- 💪 Vhodná pro těžké i vícepatrové dorty
- 🚚 Usnadňuje bezpečné přenášení dortů
- ♻️ Při šetrném používání opakovaně použitelná
- 👩🍳 Ideální pro domácí i profesionální cukráře
Použití
- narozeninové dorty
- fondánové dorty
- svatební dorty
- baby shower
- křtiny
- vícepatrové dorty
- slavnostní prezentace dortů
🧾 Specifikace
- Průměr: Ø 20 cm
- Barva: růžová
- Tvar: kulatý
- Tloušťka: 12 mm
- Materiál: extra pevná lepenka s fóliovým povrchem
- Balení: 1 ks
- Značka: Patisdécor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice, podložky a obaly 📦 |
|---|---|
| EAN: | 3700105289474 |
Transparetní sáčky 20 X 35 CM 100 ks Decora
Skladem
(>5 balení)
245 Kč
Měrná cena:
2,45 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
