Pastelové kuličky 2mm ✨
Související produkty
Akce
169 Kč
–41 %
Čokoládové koule velké 15mm - pastelový mix 130g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
761,54 Kč / 1 kg
Italské Mascarpone 42 % tuku – gastro balení 2 kg
Doručení do 3 prac. dní
365 Kč
Měrná cena:
182,50 Kč / 1 kg
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 3 kg
Skladem
(1 balení)
769 Kč
Měrná cena:
256,33 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové perličky a perly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Novinka
Marshmallow dekorace kytky pastelové – 12 ks – PME
Skladem
(4 balení)
148 Kč
Měrná cena:
12,33 Kč / 1 ks
85 Kč
–23 %
Marcipánové mrkvičky (12 ks) – Günthart Backdecor
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
5,42 Kč / 1 ks
Jedlé diamanty modré 20 ks – BrandNewCake
Doručení do 7 - 10 dnů
72 Kč
Měrná cena:
3,60 Kč / 1 ks
Marcipánová růže bílá, střední Ø 35 mm – 1 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
40 Kč
Měrná cena:
40 Kč / 1 ks
Čokoládový květináč velký 28ks Dobla
Doručení do 7 - 10 dnů
1 239 Kč
Měrná cena:
44,25 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
