Směs růžových cukrových perel - Vegan, Bez Lepku
Související produkty
FunCakes ochucovací pasta Pistácie 80 g – Koncentrovaná pasta s 65% obsahem pistácií
Skladem
(>5 balení)
189 Kč
Měrná cena:
2,36 Kč / 1 g
Bezlepková směs na chléb s vysokým obsahem vlákniny 400g BrandNewCake
Skladem
(3 balení)
98 Kč
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Mandlová pasta 500 g – k dalšímu zpracování BrandNewCake
Skladem
(4 balení)
149 Kč
Měrná cena:
298 Kč / 1 kg
Želatina ve spreji pro vysoký lesk (200 ml) – Covering Gel Spray ✨ BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové perličky a perly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Bezlepková směs Jedlá krajka (Edible Lace) 400 g FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
159 Kč
Měrná cena:
397,50 Kč / 1 kg
Novinka
Čokoládové včelky 15 ks – Günthart
Doručení do 7 - 10 dnů
99 Kč
Měrná cena:
6,60 Kč / 1 ks
Cukrová dekorace: Svatební labutě (pár)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
255 Kč
Měrná cena:
127,50 Kč / 1 ks
Bílé čokoládové dekorace na dort – vějířky 18 ks Dobla
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
4,39 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
