Zdobicí, trezírovací špička Decora 6B
Související produkty
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
99 Kč
Měrná cena:
314,29 Kč / 1 kg
Královská glazura Royal Icing (900 g) – FunCakes
Skladem
(>5 balení)
174 Kč
Měrná cena:
193,33 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622072773 |
| Položka byla vyprodána… | |
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Novinka
Cukrové zdobení na dort závodní auta 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Exkluzivní fialový mix cukrového zdobení Violet Paradise
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Luxusní zlaté cukrové zdobení na dorty, cupcaky 55g - bez lepku, vegan
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
159 Kč
–18 %
Vánoční mix de luxe 120 g – jedlý posyp Santa & Perníček
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
129 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Perleťový růžový mix s čokoládovými kuličkami 50g
Skladem
(>5 balení)
69 Kč
Měrná cena:
1 380 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
