Gumičky na zdobící sáčky 12ks
Související produkty
Sada zdobicích, trezírovacích špiček Decora 7ks - s adaptérem a hřebíkem
Skladem
(2 balení)
221 Kč
Měrná cena:
31,57 Kč / 1 ks
Sada zdobicích, trezírovacích špiček Decora 7ks - s adaptérem a hřebíkem
Skladem
(2 balení)
221 Kč
Měrná cena:
31,57 Kč / 1 ks
Sada zdobicích, trezírovacích špiček Decora 10ks - s adaptérem a hřebíkem
Skladem
(4 balení)
245 Kč
Měrná cena:
24,50 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8719013019535 |
Novinka
Cukrové zdobení na dort medvídci 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
