Zdobicí, trezírovací špička Decora Srdce č.252
Související produkty
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
99 Kč
Měrná cena:
314,29 Kč / 1 kg
Bakels Ganache (Truffle) bílá čokoláda švýcarská kvalita 250g
Skladem
(>5 ks)
110 Kč
Měrná cena:
440 Kč / 1 kg
Mléčná čokoláda Van Houten Pure Dark 1 kg – Callebaut
Skladem
(1 kg)
659 Kč
Měrná cena:
659 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Vlastnosti
-
typ: Heart nozzle (srdíčková tryska)
-
použití: s 3D adaptérem
-
materiál: nerezová ocel (bez svarů)
-
ideální pro zdobení dortů, cupcaků, muffinů a sušenek
-
balení: blister
-
značka: Decora
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622005214 |
Hvězdičkový mix (zlatá, bílá, stříbrná) – Cukrové zdobení a posypky na dort (Vegan, Bez lepku)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
