Zlato-fialová metalická směs✨
Související produkty
Královská glazura Royal Icing (4 kg) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
595 Kč
Měrná cena:
148,75 Kč / 1 kg
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 250 g
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
316 Kč / 1 kg
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 3 kg
Skladem
(1 balení)
769 Kč
Měrná cena:
256,33 Kč / 1 kg
Bílá cukrářská poleva Premium Xocofine 500 g
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
130 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Složení: Jedlá glukóza (74 %), bílý cukr (18 %), maltodextrin (3,5 %), kukuřičný škrob (4,45 %), jedlé aroma (0,03 %), barvivo (0,02 %).
Výhody:
-
100% vegan
-
bez lepku
-
snadné použití na dorty, cupcaky i dezerty
Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové perličky a perly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
85 Kč
–23 %
Marcipánové mrkvičky (12 ks) – Günthart Backdecor
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
5,42 Kč / 1 ks
Křupavé čokoládové koule -bílé pearl 15 mm průměr
Skladem
(>5 balení)
169 Kč
Měrná cena:
1 300 Kč / 1 kg
Labubu žlutý – jedlá čokoládová figurka na dort, 3D (ruční výroba)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
185 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
