Bio Erythritol (E968) 0,2-1,0mm - 200g
Související produkty
Podložka pod dort čtvercová stříbrná 25 × 25 cm FunCakes
Skladem
(4 ks)
49 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
Vysoká bílá krabice na dort s okénkem 30x30x30cm (balení 25 ks)
Skladem
(2 balení)
1 044 Kč
Měrná cena:
41,76 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Kandované třešně Bigarreaux Assorted 18–20 mm 475 g
Doručení do 7 - 10 dnů
299 Kč
Měrná cena:
629,47 Kč / 1 kg
Novinka
Neslazená rostlinná šlehačka Millac Gold 1 l
Doručení do 3 prac. dní
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 1 l
Černá Mirror Glaze - zrcadlová poleva 300 g Patisdécor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
169 Kč
Měrná cena:
563,33 Kč / 1 kg
Pistáciový topping na dezerty a zmrzlinu 300 g – Patisdecor
Skladem
(5 balení)
195 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 250 g
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
316 Kč / 1 kg
Bezlepková směs na chléb s vysokým obsahem vlákniny 400g BrandNewCake
Skladem
(3 balení)
98 Kč
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
