Cukr na cukrovou vatu Pomme d'Amour 400 g – Patisdécor
Související produkty
FunCakes dortová karta zlatá/stříbrná kulatá 30 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
14 Kč
Detailní popis produktu
Dopřejte si kouzlo pouti kdykoliv během roku. Cukr na cukrovou vatu Patisdécor Toffee Apple okouzlí sladkou chutí karamelového jablka, která připomíná oblíbené kandované jablko z jarmarků a slavností.
Směs je připravena k okamžitému použití – stačí ji nasypat do stroje na cukrovou vatu a během několika okamžiků vytvoříte lehkou, nadýchanou cukrovou vatu s nádhernou červeno-růžovou barvou. Je vhodná pro domácí použití, oslavy, dětské párty, školní akce i profesionální stánky.
Balení 400 g vystačí přibližně na 16 porcí po 25 g, takže si sladkou zábavu užije celá rodina i hosté na oslavě.
✨ Proč si ho zamilujete?
- 🍎 Lahodná příchuť karamelového jablka (Toffee Apple)
- ☁️ Vytváří nadýchanou a jemnou cukrovou vatu
- ❤️ Atraktivní červeno-růžová barva
- ⚡ Připraveno k okamžitému použití
- 🎉 Ideální na oslavy, poutě i dětské párty
- 👨🍳 Vhodné pro většinu strojů na cukrovou vatu
Použití
- cukrová vata
- domácí stroje na cukrovou vatu
- narozeninové oslavy
- dětské párty
- svatby
- firemní akce
- pouťové stánky
🧾 Specifikace
- Příchuť: karamelové jablko (Toffee Apple / Pomme d'Amour)
- Hmotnost: 400 g
- Barva: červeno-růžová
- Použití: do strojů na cukrovou vatu
- Značka: Patisdécor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské přísady – lepidla, Tylo, gely, želatina |
|---|---|
| EAN: | 3700105205382 |
Royal Icing (královská glazura) směs 800 g – BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
155 Kč
Měrná cena:
193,75 Kč / 1 kg
Kandované třešně Bigarreaux Assorted 18–20 mm 475 g
Doručení do 7 - 10 dnů
299 Kč
Měrná cena:
629,47 Kč / 1 kg
Bezlepková směs na chléb s vysokým obsahem vlákniny 400g BrandNewCake
Skladem
(3 balení)
98 Kč
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
