Elastická poleva Souplesse - jahodová 3kg
Související produkty
Novinka
Bílá prachová barva Sugarflair Dusting Colour – White (7 ml)
Doručení do 7 - 10 dnů
95 Kč
Metalická prachová barva Brand New Cake – Perleťově bronzová (Pearl Bronze) 25 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
310 Kč
Novinka
Růžová olejová barva do čokolády Colour Drops 20 ml PME
Skladem
(5 balení)
109 Kč
Měrná cena:
5,45 Kč / 1 ml
Novinka
Black Friday
Rainbow Dust Jedlá Prachová Barva Burgundy 2g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Detailní popis produktu
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polevy, glazury |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8710706814642 |
159 Kč
–18 %
Vánoční mix de luxe 120 g – jedlý posyp Santa & Perníček
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
129 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Novinka
Cukrové zdobení na dort závodní auta 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Disco Cowgirl (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
