Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420736770446
happysprinkles@happysprinkles.cz
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Kontakty
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Prodávané značky
Klub sladkých výhod
Cukrářské suroviny 🍰
Potahovací a modelovací hmoty na dorty
Potahovací hmoty (Fondant)
,
Modelovací hmoty
,
Marcipán na modelování a potahování
Čokoláda a modelovací čokoláda
Cukrářské směsi z kvalitních surovin – i bez lepku, veganské
Cukrářské směsi na krémy, pudinky a náplně
Ořechové, čokoládové a ovocné náplně
Ovocné pyré
Ganáž a čokoládové polevy na dorty (Drip)
Ochucovací pasty, aromata
Jedlá krajka na dort – Směsi v prášku i hotové gely pro luxusní zdobení
Cukrářské přísady – lepidla, Tylo, gely, želatina
Polevy & glazury
Isomalt
Toppingy
Pasty a hmoty na jedlé květiny
Rostlinné a živočišné šlehačky, mascarpone, oleje
Ořechy, kandované a sušené ovoce
Drip – čokoládové polevy na dorty
Kakao a horká čokoláda
Jedlé dekorace a figurky 🍭
Jedlé figurky a cukrové zápichy na dort – dortová dekorace
Cukrové dekorace
Čokoládové dekorace na dorty a cupcaky
Čokoládové křupavé koule
Marcipánové dekorace
Sušené jedlé květiny
Jedlý papír, vaflový papír, fondánový list
Jedlé diamanty
Pusinky, minipusinky a jiné
Marshmallow dekorace
Nejedlá dortová dekorace
Potravinářské barvy 🎨
Gelové barvy
Barvy na čokoládu
Přírodní barvy
Glitry a třpytky – jedlé
Prachové barvy
Jedlé barvy ve spreji na dorty
Jedlé fixy
Barvy sametové – velvet efekt
Barvy tekuté a barvy pro airbrush
Starter packy – sady potravinářských barev
Cukrové posypky a perličky 🧁
Cukrové zdobení – tvary
Cukrové tyčinky – jimmies
Tématické mixy sprinkles – mořské panny, Vánoce, Velikonoce, léto cukrové zdobení
Cukrové perličky a perly na dorty a cupcakes
Cukrový máček
Krabice, podložky, obalový materiál
Cukrářské košíčky
Plastové kelímky - Finger Food
Podložky pod dorty
Krabice na dorty, cupcaky, pralinky a jiné cukroví
Obaly na makronky, lízátka a vazací pásky
Cukrářské formy a vykrajovátka 🍪
Silikonové formy pro moderní pečení i mražení
Klasické formy na pečení a plechy
Formy na čokoládu a domácí pralinky
Vykrajovátka na cukroví, perníčky a fondant
Formy CHEFMADE
Formy na tartaletky a cukrářské ráfky
Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳
Modelovací a cukrářské pomůcky, tvorba jedlých květin
Práce s čokoládou a ostatní příslušenství
Zdobicí pytlíky, zdobicí špičky
Acetátové fólie
Teploměry na pečení a čokoládu
Ostatní pomůcky (stěrky, sítka, odměrky a další)
Stojany a točny na dorty a zákusky
Kvalitní mouky a příslušenství na pečení chleba, makronek i dezertů
Polotovary - makronky, tartaletky, eclairky, kornoutky
Cukry na cukrovou vatu
Čokotransfer fólie
Koření, směsi a sladidla – pro vaše pečení i dochucování
Dobroty z celého světa - jedlé dárky pro mlsouny
Bez lepku - Gluten free
Valentýn 💘💕
Vánoce/Vánoční pečení 🎄 🍪
Svatba 👰🤵
Nový rok 🎉🎆
Narozeniny ... 🎂
Baby shower - 👶🤰
Podzim & Halloween 🎃
Velikonoce 🐰🐣
Bytové doplňky - Chic Antique
Vánoční ozdoby
Moka Professional – Prémiové směsi na frappé, latté, limonády a ledovou tříšť
📚 Akademie Luciina pečení – aneb od křivých dortů k mistrovským cukrářským kouskům! 🧁✨
🎓 Cukrářská první pomoc (Záchranná stanice)
🚨 SOS: Sražený krém! Jak během minuty vrátit hrudkovité katastrofě sametovou hladkost
,
🚨 SOS: Dort v zajetí formy! Jak bezpečně vyndat korpus bez potrhání a nervů
,
🚑 Cukrářská první pomoc #3: Srazila se vám ganache? Nevyhazujte ji!
Hodnocení obchodu
Novinky ve světě pečení, recepty, postupy a co nás čeká
Příběh značek, které prodáváme
Jak správně barvit čokoládu? Velký průvodce rozdílem mezi barvou a kakaovým máslem
🎨 Velké srovnání gelových barev: proč profi barvy dávají smysl
🍫 Domácí Čokoládové Whoopie Pies 🍫
Whoopie Pies: sladký americký sen, který si zamilujete na první kousnutí 🍫✨
🍰 Dort s překvapením uvnitř
Jak potáhnout dort fondánem: Jednoduchý návod (nejen) pro mámy
Stroopwafel mánie: Jak využít legendární holandské vafličky ve vaší kuchyni?
Pečení bez hranic. Chuť bez kompromisů.
❤️ Valentýn: malá srdce, velké gesto
🎆 Novoroční popcakes s praskacím cukrem
🎄 Vánoční polena: sladká tradice, která provoní celý dům
🎉 Funfetti: Nejveselejší narozeninové dorty
Pečení s dětmi: Nejkrásnější nepořádek na světě
🥞 Nedělní snídaně se sirupy Lyle’s – sladké ráno plné vůně a pohody
LorAnn Super Strength aromata nemusí být jen na pečení
🎂 Nejlepší fondán na zdobení dortů?
Přihlášení
Více
Domů
/
Cukrářské suroviny 🍰
/
Cukrářské směsi z kvalitních surovin – i bez lepku, veganské
Cukrářské směsi z kvalitních surovin – i bez lepku, veganské
, Strana 3
Nejprodávanější
Směs na tradiční britské Scone Mix 500 g | Wright's
Doručení do 7 - 10 dnů
2437
99 Kč
Směs na pečení Dinolino dort s čokoládovými čočkami 850 g RUF
Doručení do 7 - 10 dnů
5551
119 Kč
FunCakes bezlepková směs na makronky 300g
Skladem
(3 balení)
211
118 Kč
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
6346
99 Kč
Makronky bezlepková směs 300 g – BrandNewCake
Skladem
(2 balení)
6285
103 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
81
položek celkem
Výpis produktů
Betty Crocker Devil’s Food čokoládová směs na dort 425 g – snadné pečení
Doručení do 7 - 10 dnů
170 Kč
/ balení
Měrná cena:
400 Kč / 1 kg
Do košíku
5110
Betty Crocker čokoládová směs na dort 425 g – Tempting Chocolate Cake Mix
Skladem
(1 balení)
170 Kč
/ balení
Měrná cena:
400 Kč / 1 kg
Do košíku
5109
Bezlepková směs na Brownies 400 g – BrandNewCake
Skladem
(3 balení)
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
322,50 Kč / 1 kg
Do košíku
4857
Směs na American Cookies Vanilka 400 g – BrandNewCake
Skladem
(2 balení)
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
297,50 Kč / 1 kg
Do košíku
4856
Betty Crocker Rainbow Chip Cake Mix 425 g – Duhový vanilkový dort
Skladem
(5 balení)
165 Kč
/ balení
Měrná cena:
388,24 Kč / 1 kg
Do košíku
4719
Směs na extra čokoládové brownies Triple Chocolate Chunk Brownies 415 g – Betty Crocker
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
310,84 Kč / 1 kg
Detail
4718
Bezlepková směs na Red Velvet dort 400 g BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
98 Kč
/ balení
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Do košíku
4439
Top Meringue 1 kg – Směs na italský sníh, pusinky a Pavlovu Irca
Skladem
(3 balení)
339 Kč
/ balení
Měrná cena:
339 Kč / 1 kg
Do košíku
4343
Irca směs na Crème Brûlée Creme Brulee Mix 1 kg
Doručení do 7 - 10 dnů
377 Kč
/ balení
Měrná cena:
377 Kč / 1 kg
Do košíku
4117
Směs na Panna Cottu Panna Cotta Mix 1 kg Irca
Skladem
(1 balení)
349 Kč
/ balení
Měrná cena:
349 Kč / 1 kg
Do košíku
4116
BrandNewCake bezlepková směs na čokoládový dort Chocolate Cake Mix 400 g
Skladem
(3 balení)
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
222,50 Kč / 1 kg
Do košíku
4037
FunCakes Mix for Cookies 1 kg – směs na sušenky a koláčové korpusy
Skladem
(5 balení)
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
149 Kč / 1 kg
Do košíku
3958
Ovládací prvky výpisu
Načíst 12 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 7.
1
3
7
81
položek celkem
Nahoru