Metalické cukrové perly 2 mm 100g
Související produkty
Jednorožec s duhou – 5 ks jedlá cukrová figurka na dort a dekorace
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
205 Kč
Měrná cena:
41 Kč / 1 ks
PME Kouzelné třpytky Dreamy Unicorn - Jednorožec 3g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
159 Kč
Novinka
Kouzelné třpytky bílé White Crystal 3 g – PME
Skladem
(>5 balení)
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 g
Tmavé čokoládové pecičky na pečení termostabilní FunCakes (350 g)
Skladem
(3 balení)
217 Kč
Měrná cena:
723,33 Kč / 1 kg
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
99 Kč
Měrná cena:
314,29 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Složení: Cukr, kukuřičný škrob, rybí želatina, barviva: růžová E174, E120; modrá E174, E133; zlatá E174, E100, E102*; zelená E174, E100, E133; palmový olej, lešticí látka: šelak. *Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy obilovin obsahujících lepek, arašídů, mléka, sóji, skořápkových plodů, mandlí, lískových ořechů a jejich derivátů.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g výrobku : Energie 1695 kJ, 399 kcal; Tuky 0,01 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,01 g; Sacharidy 99,7 g, z toho cukry 94,1 g; Bílkoviny 0 g; Sůl < 0,01 g.
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření a zdrojů tepla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové perličky a perly |
|---|---|
| EAN: | 8024622080372 |
Marshmallow dekorace Football Mania – 12 ks – PME
Skladem
(5 balení)
148 Kč
Měrná cena:
12,33 Kč / 1 ks
Čokoládová písmena a čísla A-Z, 0-9 (395 ks) | Günthart
Skladem
(1 balení)
369 Kč
Měrná cena:
4,10 Kč / 1 ks
Novinka
Jedlé oplatkové růže červené – velké 5 cm 1ks | Patisdecor
Skladem
(>5 ks)
15 Kč
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Cukrové kytičky Exclusive Ø 25 mm, mix barev – Rozkvetlá louka na dortu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
6 Kč
Měrná cena:
6 Kč / 1 ks
Jedlé diamanty modré 20 ks – BrandNewCake
Doručení do 7 - 10 dnů
72 Kč
Měrná cena:
3,60 Kč / 1 ks
Sušené červené okvětní lístky ibišku 15 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
75 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
