Růžové cukrové tyčinky Jimmies – Cukrové zdobení a posypky na dort (Vegan, Bez lepku)
Související produkty
Kandované třešně Bigarreaux Červené (100 g) – prémiová kvalita
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
52 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Tmavé čokoládové pecičky na pečení termostabilní FunCakes (350 g)
Skladem
(3 balení)
217 Kč
Měrná cena:
723,33 Kč / 1 kg
Královská glazura FunCakes Royal Icing 10 kg – profesionální směs na zdobení
Doručení do 7 - 10 dnů
1 224 Kč
Měrná cena:
122,40 Kč / 1 kg
Kandované třešně Bigarreaux Assorted 18–20 mm 475 g
Doručení do 7 - 10 dnů
299 Kč
Měrná cena:
629,47 Kč / 1 kg
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 3 kg
Skladem
(1 balení)
769 Kč
Měrná cena:
256,33 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Cukrové zdobení 3D Mrkvičky - vegan
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 0,88 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
