Sicilská pistáciová pasta - 100% pistácií MEC3 250g
Detailní popis produktu
Složení: 100% pistácie ze Sicílie
Rozváženo z originál balení 4 kg
Kakaové máslo Callebaut Mycryo ™ - 600g - pro vegany
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
1 228 Kč
Měrná cena:
2 046,67 Kč / 1 kg
Královská glazura Royal Icing (900 g) – FunCakes
Skladem
(>5 balení)
174 Kč
Měrná cena:
193,33 Kč / 1 kg
Marcipán přírodní 1:4 na potahování dortů 250 g FunCakes
Skladem
(>5 balení)
89 Kč
Měrná cena:
356 Kč / 1 kg
Bakels Ganache (Truffle) bílá čokoláda švýcarská kvalita 250g
Skladem
(>5 ks)
110 Kč
Měrná cena:
440 Kč / 1 kg
Royal Icing (královská glazura) směs 800 g – BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
155 Kč
Měrná cena:
193,75 Kč / 1 kg
Italské Mascarpone 42 % tuku – gastro balení 2 kg
Doručení do 3 prac. dní
365 Kč
Měrná cena:
182,50 Kč / 1 kg
FunCakes ochucovací pasta Pistácie 80 g – Koncentrovaná pasta s 65% obsahem pistácií
Skladem
(>5 balení)
189 Kč
Měrná cena:
2,36 Kč / 1 g
Zrcadlová poleva na dort 900 g – Mirror Glaze FunCakes
Skladem
(2 balení)
289 Kč
Měrná cena:
321,11 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
