Zdobící 3d špičky na květiny č.1 12 ks Decora
Související produkty
Směs na Swiss Meringue Buttercream 800 g FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
186 Kč
Měrná cena:
232,50 Kč / 1 kg
Směs na švýcarský bílkový máslový krém (Swiss Meringue) 400 g FunCakes
Skladem
(3 balení)
125 Kč
Měrná cena:
312,50 Kč / 1 kg
Bílé čokoládové pecičky na pečení termostabilní FunCakes (350 g)
Skladem
(3 balení)
198 Kč
Měrná cena:
660 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622060947 |
Veselé Balónky 55g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
49 Kč
Měrná cena:
890,91 Kč / 1 kg
Cukrové zdobení Perleťový růžový mix s čokoládovými kuličkami 50g
Skladem
(>5 balení)
69 Kč
Měrná cena:
1 380 Kč / 1 kg
Decora tip
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
