Zdobící špičky profesiolální sada 26ks + adaptéry a hřebíky Decora
Související produkty
Královská glazura Royal Icing (450 g) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
264,44 Kč / 1 kg
Royal Icing (královská glazura) směs 800 g – BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
155 Kč
Měrná cena:
193,75 Kč / 1 kg
Směs na královskou polevu Royal Icing mix 450 g PME
Skladem
(5 balení)
95 Kč
Měrná cena:
211,11 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622061067 |
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Sladké třešně (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(3 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Novinka
Cukrové zdobení na dort staveniště 25 g – PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Perleťový růžový mix s čokoládovými kuličkami 50g
Skladem
(>5 balení)
69 Kč
Měrná cena:
1 380 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
159 Kč
–18 %
Vánoční mix de luxe 120 g – jedlý posyp Santa & Perníček
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
129 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Decora tip
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
