Zdobicí, trezírovací špička Decora Květiny č.106
Související produkty
Královská glazura Royal Icing (450 g) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
264,44 Kč / 1 kg
Royal Icing (královská glazura) směs 800 g – BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
155 Kč
Měrná cena:
193,75 Kč / 1 kg
Směs na královskou polevu Royal Icing mix 450 g PME
Skladem
(5 balení)
95 Kč
Měrná cena:
211,11 Kč / 1 kg
Směs na žloutkový krém Crème Pâtissière 250 g Patisdécor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Vlastnosti
-
typ: květinová zdobicí špička č. 106
-
materiál: nerezová ocel
-
určená pro zdobení květin a okvětních lístků
-
opakovaně použitelná, odolná proti opotřebení
-
snadné čištění
-
není vhodná do myčky nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622005214 |
Novinka
Metalické měděné perličky a perly na dorty 50g - bez lepku, vegan
Skladem
(>5 balení)
75 Kč
Měrná cena:
1 500 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Disco Cowgirl (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
