Zlatá podložka pod dort kulatá Ø 25 cm (drum) – Patisdécor
Související produkty
Novinka
Oboustranná dortová podložka Ø28cm (Stříbrná/Bílá) 1.5mm - 5ks
Skladem
(>5 balení)
69 Kč
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Krabice na 6 cupcaky, muffiny s okénkem - 2 ks v balení
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Měrná cena:
49,50 Kč / 1 ks
Kelímek na dezerty square 120ml Martellato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
6 Kč
Detailní popis produktu
Každý slavnostní dort si zaslouží pevný a elegantní základ. Zlatá podložka pod dort Patisdécor (Cake Drum) je navržena pro cukráře, kteří potřebují spolehlivou oporu pro těžší dorty a zároveň chtějí své výtvory prezentovat stylově.
Na rozdíl od běžných dortových podložek je drum vyroben z extra pevné vícevrstvé lepenky o tloušťce 12 mm, která bez problémů unese fondánové, patrové i svatební dorty. Díky své pevnosti se neprohýbá a zajišťuje bezpečné přenášení i náročnějších cukrářských projektů.
Luxusní zlatý fóliovaný povrch krásně zvýrazní každý dort a hodí se pro svatby, narozeniny, oslavy i moderní cake design. Při šetrném zacházení lze podložku použít opakovaně.
✨ Proč si ji zamilujete?
- 💛 Elegantní zlaté provedení
- 🎂 Extra pevná konstrukce (12 mm)
- 💪 Vhodná pro těžké a vícepatrové dorty
- 🚚 Usnadňuje bezpečné přenášení dortů
- ♻️ Při šetrném používání opakovaně použitelná
- 👩🍳 Ideální pro domácí i profesionální cukráře
Použití
- svatební dorty
- narozeninové dorty
- fondánové dorty
- vícepatrové dorty
- cake design
- slavnostní prezentace dortů
🧾 Specifikace
- Průměr: Ø 25 cm
- Barva: zlatá
- Tvar: kulatý
- Tloušťka: 12 mm
- Materiál: extra pevná lepenka s fóliovým povrchem
- Balení: 1 ks
- Značka: Patisdécor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice, podložky a obaly 📦 |
|---|---|
| EAN: | 3700105289436 |
Kulatá dortová podložka stříbrná Ø 30,5 cm – FunCakes
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 1 ks
Podložky pod dort oboustranné zlaté/stříbrné 35 cm 100 ks – FunCakes
Skladem
(1 balení)
1 948 Kč
Měrná cena:
19,48 Kč / 1 ks
Podložky pod dort oboustranné zlaté/stříbrné 20 cm 100 ks – FunCakes
Skladem
(2 balení)
815 Kč
Měrná cena:
8,15 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
