Barevné veselé tyčinky Vegan,Halal, Gluten Free✨
Související produkty
Vaječný likér elastická poleva Souplesse Royal Steensma 3 kg
Skladem
(1 balení)
769 Kč
Měrná cena:
256,33 Kč / 1 kg
Směs na žloutkový krém Crème Pâtissière 250 g Patisdécor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 1 kg
Želatina ve spreji pro vysoký lesk (200 ml) – Covering Gel Spray ✨ BrandNewCake
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Kandované třešně Bigarreaux Červené (100 g) – prémiová kvalita
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
52 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové tyčinky - jimmies - mnoho barev k dispozici |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
