Duhové kuličky 7mm ✨
Související produkty
Královská glazura Royal Icing (450 g) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
264,44 Kč / 1 kg
Mléčná čokoláda Van Houten Pure Dark 1 kg – Callebaut
Skladem
(1 kg)
659 Kč
Měrná cena:
659 Kč / 1 kg
Kandované třešně Bigarreaux Červené (100 g) – prémiová kvalita
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
52 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Golden Syrup zlatý sirup 454 g – Lyle’s britský karamelový sirup na pečení a dezerty
Doručení do 7 - 10 dnů
119 Kč
Měrná cena:
262,11 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové perličky a perly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Jedlé oplatkové růže modré – velké 5 cm 1ks | Patisdecor
Skladem
(>5 ks)
15 Kč
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Cukrová dekorace vánoční - mix 10 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Marcipánoví zajíčci hlavy barevné (10 ks) – Günthart
Skladem
(>5 balení)
179 Kč
Měrná cena:
17,90 Kč / 1 ks
Marcipánové lístky růže zelené, velké 100ks – Přírodní detail pro váš dort
Skladem
(>5 balení)
534 Kč
Měrná cena:
5,34 Kč / 1 ks
Čokoládový květináč velký 28ks Dobla
Doručení do 7 - 10 dnů
1 239 Kč
Měrná cena:
44,25 Kč / 1 ks
85 Kč
–23 %
Marcipánové mrkvičky (12 ks) – Günthart Backdecor
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
5,42 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
