Kelímek na dezerty Wave - 200ml Martellato
Související produkty
Zrcadlová poleva na dort 900 g – Mirror Glaze FunCakes
Skladem
(2 balení)
289 Kč
Měrná cena:
321,11 Kč / 1 kg
Královská glazura Royal Icing (4 kg) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
595 Kč
Měrná cena:
148,75 Kč / 1 kg
Novinka
Čokoládová náplň Corra, 1kg – termostabilní
Skladem
(3 balení)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 1 kg
Kandované třešně Bigarreaux Assorted 18–20 mm 475 g
Doručení do 7 - 10 dnů
299 Kč
Měrná cena:
629,47 Kč / 1 kg
Topping s příchutí lesního ovoce 300 g – Patisdecor
Skladem
(>5 balení)
189 Kč
Měrná cena:
630 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 08029859117884 |
Dezertní kelímek Glass Bucket 210 ml 1 ks - Martellato
Skladem
(>5 ks)
8 Kč
Měrná cena:
8 Kč / 1 ks
Novinka
Dezertní kelímek Glass Bucket 210 ml 100ks - Martellato
Skladem
(1 balení)
749 Kč
Měrná cena:
7,49 Kč / 1 ks
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Veselé Balónky 55g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
49 Kč
Měrná cena:
890,91 Kč / 1 kg
Novinka
Metalické měděné perličky a perly na dorty 50g - bez lepku, vegan
Skladem
(>5 balení)
75 Kč
Měrná cena:
1 500 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
