Amorkův mix s třpytivým povrchem se stříbrnými metalickými kuličkami
Související produkty
169 Kč
–17 %
FunCakes směs na muffiny Cupcakes Mix 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
139 Kč
Měrná cena:
139 Kč / 1 kg
Luxusní zlaté cukrové zdobení na dorty, cupcaky 55g - bez lepku, vegan
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Bezlepková směs na muffiny 400 g – BrandNewCake
Skladem
(2 balení)
80 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 1 kg
FunCakes Černá poleva - Deco Melts Black 250 g
Skladem
(>5 balení)
109 Kč
Měrná cena:
436 Kč / 1 kg
Jahodové čokoládové hoblinky Blossoms Strawberry 100g | Barbara Decor
Skladem
(>5 balení)
82 Kč
Měrná cena:
820 Kč / 1 kg
Filigránová srdíčka růžová BackDecor 24ks | Čokoládová dekorace
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
97 Kč
Měrná cena:
4,04 Kč / 1 ks
Dekorativní cukrová bílá mramorová vajíčka velikonoční dekorace na dezerty, cupcakes 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
60 Kč
Čokoládová písmena a čísla Günthart BackDecor 80 ks | Jedlá abeceda
Skladem
(>5 balení)
97 Kč
Měrná cena:
4,04 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrové posypky a perličky 🧁 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Tip
Bílá čokoláda W2 28 % kakaa Callets™ Callebaut – 1 kg
Skladem
(>5 balení)
459 Kč
Měrná cena:
459 Kč / 1 kg
Jemná belgická mléčná čokoláda 36% ve formě peciček - 100g
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
390 Kč / 1 kg
Bílá čokoláda Callets White 28% 400 g Callebaut
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 balení)
229 Kč
Měrná cena:
572,50 Kč / 1 kg
Bílá čokoláda 38 % mini drops – 250g Xocofine
Skladem
(>5 balení)
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Hořká čokoláda Callets 66% Mexico 1 kg – Callebaut Pure Mexico
Skladem
(1 balení)
949 Kč
Měrná cena:
949 Kč / 1 kg
Hořká belgická čokoláda Callebaut 54,5 % (1 kg) – Profesionální čokoládové pecičky
Skladem
(>5 balení)
581 Kč
Měrná cena:
581 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
