Sada zdobicích, trezírovacích špiček Decora 7ks - s adaptérem a hřebíkem
Související produkty
Novinka
Ochucovací pasta Pumpkin Spice Dýně s kořením 100 g FunCakes
Skladem
(>5 balení)
139 Kč
Měrná cena:
1,39 Kč / 1 g
Topping s příchutí lesního ovoce 300 g – Patisdecor
Skladem
(>5 balení)
189 Kč
Měrná cena:
630 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Vlastnosti
-
sada obsahuje 7 kusů: adaptér s víčkem, držák na květiny a 5 zdobicích trysek
-
vhodné pro zdobení dortů, cupcakes, sušenek i dalších dezertů
-
snadné použití se zdobicím sáčkem
-
kvalitní provedení značky Decora
-
ideální pro klasické i kreativní dekorace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622077419 |
Novinka
Cukrové zdobení na dort medvídci 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Novinka
Metalické měděné perličky a perly na dorty 50g - bez lepku, vegan
Skladem
(>5 balení)
75 Kč
Měrná cena:
1 500 Kč / 1 kg
Exkluzivní fialový mix cukrového zdobení Violet Paradise
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Luxusní zlaté cukrové zdobení na dorty, cupcaky 55g - bez lepku, vegan
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
1 436,36 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort závodní auta 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
