Zdobicí, trezírovací špička Decora 8B
Související produkty
Kandované třešně Bigarreaux Assorted 18–20 mm 475 g
Doručení do 7 - 10 dnů
299 Kč
Měrná cena:
629,47 Kč / 1 kg
Bílá cukrářská poleva Premium Xocofine 500 g
Skladem
(>5 balení)
65 Kč
Měrná cena:
130 Kč / 1 kg
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
99 Kč
Měrná cena:
314,29 Kč / 1 kg
Směs na žloutkový krém Crème Pâtissière 250 g Patisdécor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské nástroje a pomůcky 👩🍳 |
|---|---|
| EAN: | 8024622072841 |
| Položka byla vyprodána… | |
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Novinka
Cukrové zdobení na dort mašličky 25g PME
Skladem
(4 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Exkluzivní fialový mix cukrového zdobení Violet Paradise
Skladem
(>5 balení)
od 49 Kč
Měrná cena:
od 877,78 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort medvídci 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
