Lyle's Strawberry Syrup – Squeeze láhev 325 g
Související produkty
Kakaové máslo Callebaut Mycryo ™ - 600g - pro vegany
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 balení)
1 228 Kč
Měrná cena:
2 046,67 Kč / 1 kg
Novinka
Ochucovací pasta Pumpkin Spice Dýně s kořením 100 g FunCakes
Skladem
(>5 balení)
139 Kč
Měrná cena:
1,39 Kč / 1 g
Kandované třešně Bigarreaux Red (E120) 20–22 mm 1 kg
Skladem
(1 balení)
459 Kč
Měrná cena:
459 Kč / 1 kg
Kakaové máslo Mycryo Callebaut 50g | Práškové kakaové máslo
Skladem
(>5 balení)
109 Kč
Měrná cena:
181,67 Kč / 1 kg
Směs na žloutkový krém Crème Pâtissière 250 g Patisdécor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 1 kg
Novinka
Horká čokoláda Van Houten Pure Dark 1 kg – Callebaut
Doručení do 7 - 10 dnů
679 Kč
Měrná cena:
679 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Specifikace:
-
Obsah: 325 g
-
Forma balení: squeeze láhev
Složení:
Glukózo-fruktózový sirup, jahodová šťáva (5 %), kyselina citronová, přírodní barvivo: anthokyanin, přírodní aroma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toppingy |
|---|---|
| EAN: | 5010115900633 |
Novinka
Cukrové zdobení na dort medvídci 25g PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Luxusní zlaté cukrové zdobení na dorty, cupcaky 55g - bez lepku, vegan
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
1 436,36 Kč / 1 kg
Novinka
Cukrové zdobení na dort staveniště 25 g – PME
Skladem
(>5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové zdobení Dinosaurus (Sprinkle Charms) 25 g – PME
Skladem
(5 balení)
55 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 g
Cukrové oči 10 mm 👀
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
od 39 Kč
Měrná cena:
od 929 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
