Pektin 325 NH 95 - cukrářský pektin 1 kg Patisdécor
Související produkty
Banánové pyré 90 % 1 kg – profesionální ovocné pyré RaviFruit
Skladem
(>5 kg)
259 Kč
Měrná cena:
259 Kč / 1 kg
Dortová podložka kulatá Ø 25 cm - bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
59 Kč
Podložka pod dort čtvercová stříbrná 25 × 25 cm FunCakes
Skladem
(4 ks)
49 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Proč si ho zamilujete?
- Profesionální NH pektin pro moderní cukrařinu
- Ideální pro ovocné insertky, glaze a náplně
- Termoreverzibilní – lze znovu zahřívat
- Funguje i při nižším obsahu cukru
- Krásně hladká a pružná textura
- Stabilní při mražení i rozmrazování
- Perfektní pro entremety a monoporce
Ideální použití
🍓 ovocné insertky do dortů
✨ mirror glaze a nappage
🍑 ovocné gelové vrstvy
🧁 moderní entremety
🍯 džemy a confit
🍋 citrusové a kyselé ovocné přípravy
Jak používat?
Pektin nejprve promíchejte s cukrem a až poté přidávejte do tekutiny za intenzivního míchání. Gelovatění nastává během chladnutí a finální textura se vyvine přibližně po 24 hodinách. Doporučené dávkování je cca 0,5–1,5 % podle požadované textury.
🌿 Složení
Amidovaný nízkomethoxylový pektin E440ii, dextróza.
🧾 Specifikace
- Hmotnost: 1 kg
- Typ: Pectine 325 NH 95
- Forma: jemný prášek
- Barva: bílá až světle krémová
- Země původu: Francie
- Skladování: v suchu, při 15–25 °C
💡 Tip od Happy Sprinkles
Pokud chcete dokonale lesklý ovocný insert do moderního mousse dortu, zkombinujte NH pektin s kvalitním ovocným pyré Ravifruit. Výsledek bude nádherně hladký, stabilní a plný autentické chuti ovoce. 🍓✨
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské přísady – lepidla, Tylo, gely, želatina |
|---|---|
| EAN: | 3700105312943 |
| Položka byla vyprodána… | |
Pistáciový topping na dezerty a zmrzlinu 300 g – Patisdecor
Skladem
(5 balení)
195 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Trilece směs na karamelový dezert 315 g | Dr. Oetker
Skladem
(2 balení)
99 Kč
Měrná cena:
314,29 Kč / 1 kg
Královská glazura Royal Icing (450 g) – FunCakes
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
264,44 Kč / 1 kg
Novinka
Ochucovací pasta Pumpkin Spice Dýně s kořením 100 g FunCakes
Skladem
(>5 balení)
139 Kč
Měrná cena:
1,39 Kč / 1 g
Královská glazura Royal Icing (900 g) – FunCakes
Skladem
(>5 balení)
174 Kč
Měrná cena:
193,33 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
