Srdíčka - čokotransfer fólie vel. A4
Související produkty
Cukrová dekorace Barevná srdíčka Günthart 480 ks
Skladem
(1 balení)
549 Kč
Měrná cena:
1,14 Kč / 1 ks
Cukrová dekorace Barevná srdíčka Günthart 20ks
Skladem
(>5 balení)
39 Kč
Měrná cena:
1,95 Kč / 1 ks
Barva na čokoládu Žlutá (Yellow) 11 ml – BrandNewCake
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
7,18 Kč / 1 ml
Barva na čokoládu Cocol oranžová – kakaové máslo
Skladem
(5 balení)
119 Kč
Měrná cena:
6,61 Kč / 1 g
Barva na čokoládu Oranžová (Orange) 11 ml – BrandNewCake
Skladem
(>5 balení)
79 Kč
Měrná cena:
7,18 Kč / 1 ml
Jantarová barva na čokoládu se třpytkami – Kakaové máslo Bold Amber 80g
Skladem
(1 balení)
495 Kč
Měrná cena:
6,19 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Bílá čokoláda Callets White 28% 400 g Callebaut
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 balení)
229 Kč
Měrná cena:
572,50 Kč / 1 kg
Bílá čokoláda Schokinag min. 29,5% – typ WP 10kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 balení)
2 985 Kč
Měrná cena:
298,50 Kč / 1 kg
Modelovací čokoláda mléčná Squires Kitchen Cocoform – 150 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 balení)
219 Kč
Bílá čokoláda Schokinag min. 29,5% – typ WP 1kg
Skladem
(>5 balení)
393 Kč
Měrná cena:
393 Kč / 1 kg
Jemná belgická mléčná čokoláda 36% ve formě peciček - 100g
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
390 Kč / 1 kg
Novinka
Hořké čokoládové pecky Sensation 72% 2,5 kg – Veliche
Skladem
(1 balení)
1 141 Kč
Měrná cena:
456,40 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
